ORLICKÁ LIGA

KOB Dobruška, SOOB Spartak Rychnov n/Kněžnou, OOB Vamberk, KOB Ústí nad Orlicí, SK Týniště n/Orlicí, ZŠ Albrechtice, OB TJ Sokol Žamberk
2015 Archiv:
2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003,
1.kolo Orlické ligy 2015
Oficiální výsledky


Datum:          29.4.2015
Tech.provedení:  (KUO)
Místo:          Kerhartice
Mapa:           

kategorie HD10   1,6 km, 10 kontrol               
 1. Jiroušek Dominik           SRK     17:18
 2. Cejpková Karolína          SRK     17:39
 3. Šimerda Václav             SRK     22:07
 4. Musilová Johana            KUO     22:35
 5. Novák Michal               ZAM     23:13
 6. Hiller Vojtěch             ZAM     24:30
 7. Trulíková Tereza           ZAM     25:00
 8. Hejkrlík Dan               KUO     26:25
 9. Hnátnická Olga             ZAM     28:22
10. Černíková Zuzana           DOB     29:18
11. Šlesingerová Sára          KUO     30:07
12. Hanlová Nikola             SRK     30:20
13. Hanlová Kristýna           SRK     32:25
14. Zemánek Adam               SRK     32:45

kategorie D12    1,7 km, 11 kontrol               
 1. Holubářová Viktorie        KUO     24:25
 2. Brožková Tereza            KUO     30:25
 3. Moskvová Agáta             ZLH     44:30
 4. Filipová Lucie             SRK     45:30

kategorie H12    1,8 km, 12 kontrol               
 1. Pokorný Dominik            SRK     16:02
 2. Flegl Martin               SRK     16:58
 3. Šípek Stanislav            SRK     21:15
 4. Černík David               DOB     28:01

kategorie D14    2,6 km, 13 kontrol               
 1. Kosová Tereza              SRK     24:46
 2. Brožková Lucie             KUO     28:37
 3. Hnátnická Zuzana           ZAM     34:49
 4. Knápková Adéla             ZAM     37:32

kategorie H14    3,3 km, 14 kontrol               
 1. Paleček Ondřej             SRK     22:15
 2. Zemánek Mikuláš            SRK     30:04
 3. Pachel Jakub               ZAM     32:40

kategorie ELITA  3,5 km, 17 kontrol               
 1. Fátor Jan                  DOB     21:31
 2. Filip Libor                SRK     21:53
 3. Leštínský Tomáš            DOB     24:35
 4. Moskva Roman               ZLH     25:13
 5. Pinkas Jan                 ZAM     26:23
 6. Borovičková Valerie        LPU     26:26
 7. Vencl Kristián             ZAM     26:45
 8. Brožek Tomáš               KUO     26:58
 9. Novotný Matěj              ZAM     27:23
10. Paukert Lukáš              KUO     28:04
11. Šklíbová Veronika          SRK     28:45
12. Kubíčková Iva              ZAM     29:24
13. Šklíba Michal              SRK     29:42
14. Friml Dominik              ZAM     30:24
15. Kosová Michaela            SRK     30:33
16. Morávek Martin             SRK     30:43
17. Sourada Tomáš              ZAM     31:07
18. Procházková Tereza         ZAM     31:15
19. Doleček Vojtěch            ZAM     31:27
20. Locker Martin              SRK     31:31
21. Filipová Iva               SRK     32:08
22. Skalická Karolína          ZAM     32:30
23. Černíková Barbora          DOB     32:40
24. Barnetová Veronika         ZAM     32:53
25. Boková Ivana               ZAM     33:22
26. Locker Daniel              SRK     34:00
27. Pachelová Anna             ZAM     36:22
28. Škorpil Jaromír            NER     36:23
29. Hrobař Rudolf              SRK     37:50
30. Brožková Květa             KUO     42:29
31. Lockerová Milena           SRK     45:55
32. Šponar Josef               ZAM     46:06
    Filipová Tereza            SRK      DISK   
© 2003-2010 - Tomáš Leštínský (DOB7801)