ORLICKÁ LIGA

KOB Dobruška, SOOB Spartak Rychnov n/Kněžnou, OOB Vamberk, KOB Ústí nad Orlicí, SK Týniště n/Orlicí, ZŠ Albrechtice, OB TJ Sokol Žamberk
2014 Archiv:
2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003,
7.kolo Orlické ligy 2014
Oficiální výsledky


Datum:          1.10.2014
Tech.provedení:  (KUO)
Místo:          Knapovec
Mapa:           Sluneční rybník

kategorie HD10 (2 km, 7 kontrol)
 1. Šeps Daniel             SRK      23:25
 2. Langr Jakub             KOR      25:13
 3. Langr Matyáš            KOR      32:14
 4. Šimerda Václav          SRK      33:06
 5. Holubářová Viktorie     KUO      34:15
 6. Šlesingerová Sára       KUO      34:32
 7. Lesák Lukáš             ZAM      38:46
 8. Cejpková Karolína       SRK      38:56
 9. Moskvová Agáta          ZLH      38:58
10. Knápková Majda          ZAM      45:10
11. Černík David            DOB      52:09
12. Kopecký Dan             KOR       DISK  77:12
13. Krejčí Martin           KOR       DISK

kategorie D12 (2.1 km, 8 kontrol)
    Zářecká Linda           KOR       DISK  75:06

kategorie H12 (2.7 km, 9 kontrol)
 1. Flegl Martin            SRK      42:28
 2. Pachel Jakub            ZAM      54:12
 3. Šabata Radek            SRK      54:48
 4. Šípek Stanislav         SRK      60:11
 5. Pokorný Dominik         SRK      67:12
 6. Hiller Vojtěch          ZAM      67:30
 7. Locker Daniel           SRK      73:30
 8. Pávek Ondřej            KUO      77:40
 9. Tomeš Matyáš            SRK      84:23

kategorie D14 (3.7 km, 14 kontrol)
 1. Barnetová Veronika      ZAM      74:56
 2. Pachelová Anna          ZAM      77:57
    Havlik Jitka            SWE      49:20   MS
    Kulová Jana             VAM       DISK

kategorie H14 (4.5 km, 15 kontrol)
 1. Pinkas Jan              ZAM      82:40

kategorie ELITA (4.8 km, 16 kontrol)
 1. Chládková Simona        LPU      44:10
 2. Leštínský Tomáš         DOB      44:57
 3. Fátor Jan               DOB      44:58
 4. Hladký Viktor           VAM      45:43
 5. Doucha Jiří             SNA      45:56
 6. Skalický Matyáš         KUO      46:01
 7. Moskva Roman            ZLH      47:40
 8. Locker Tomáš            SRK      49:05
 9. Locker Martin           SRK      53:36
10. Pokorný David           SRK      55:43
11. Štěpánek Milan          KUO      56:34
12. Paleček Ondřej          SRK      58:26
13. Šabata Milan            SRK      62:13
14. Sourada Tomáš           ZAM      62:39
15. Černíková Barbora       DOB      67:25
16. Koditek Jonáš           KUO      67:50
17. Holubář David           KUO      84:30
18. Sejkora Miroslav        KOR      96:14
19. Škorpil Jaromír         NER      112:35
    Friml Dominik           ZAM       DISK
© 2003-2010 - Tomáš Leštínský (DOB7801)