ORLICKÁ LIGA

KOB Dobruška, SOOB Spartak Rychnov n/Kněžnou, OOB Vamberk, KOB Ústí nad Orlicí, SK Týniště n/Orlicí, ZŠ Albrechtice, OB TJ Sokol Žamberk
2020 Archiv:
2021, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003,
8.kolo Orlické ligy 2020
Oficiální výsledky


Datum:          7.10.2020
Tech.provedení:  (KUO)
Místo:          Andrlův Chlum
Mapa:           

kategorie HD10 (2,0 km; 5 kontrol)
 1. Teplý Filip               VAM       18:55
 2. Lepšová Julie             SRK       22:39
 3. Jičínský Antonín          SRK       24:25
 4. Teplý Ondřej              VAM       24:58
 5. Šíma Antonín              SRK       26:57
 6. Juliš Josef               ZAM       31:34
 7. Klabzuba Jan              SRK       33:00
 8. Sýkora Jan                SRK       33:10
 9. Jedlinská Kateřina        VAM       35:52
10. Votroubek Jan             SRK       42:15
11. Mrázek Václav             ZAM       42:50
12. Mrázková Barbora          ZAM       43:00
13. Čapková Vendula           VAM       43:44
14. Ornst Tobiáš              SRK       45:36
15. Venclová Aneta            ZAM       49:40
16. Charvát Petr              SRK       49:56
17. Filipová Markéta          VAM       52:05
18. Votroubková Hana          SRK       52:35
19. Sedláčková Magdalena      KOR       75:10

kategorie D12 (2,5 km; 7 kontrol)
 1. Netopilová Simona         VAM       39:49
 2. Hovadová Aneta            ZAM       41:32
 3. Lepšová Lucie             SRK       42:01
 4. Říhová Eliška             SRK       55:15
 5. Schwengerová Anna         SRK       57:30
 6. Kopecká Cecílie           ZAM       59:25
 7. Šlesingerová Nela         KUO        DISK
    Lockerová Milena          SRK       44:00 MS

kategorie H12 (2,5 km; 7 kontrol)
 1. Šeps Miroslav             SRK       26:50
 2. Julišová Kateřina         ZAM       39:40
 3. Sedláček Benedikt         KOR       41:52
 4. Pachel Jiří               ZAM       42:01
 5. Jedlinský Martin          VAM       49:20
 6. Bříza Ondřej              ZAM       56:40
    Koblicová Milena          VAM       30:30 MS

kategorie D14 (3,4 km; 10 kontrol)
 1. Bryscejnová Marieta       ZAM       42:46
 2. Hovadová Iveta            ZAM       61:50
 3. Šlesingerová Sára         KUO       70:51
 4. Šlesingerová Jitka        KUO       80:35
 5. Hanlová Nikola            SRK       84:30
 6. Remešová Alena            SRK       87:28
 7. Krunčíková Kateřina       SRK       89:15

kategorie H14 (4,4 km; 12 kontrol)
 1. Zemánek Adam              SRK       65:43

kategorie ELITA (5,0 km; 16 kontrol)
 1. Netopil Libor             VAM       40:10
 2. Mrázek Jiří               DKP       41:15
 3. Moravec Jan               ZAM       43:05
 4. Šeps Daniel               SRK       43:15
 5. Fajfr Marek               ZAM       44:38
 6. Fátor Jan                 SHK       45:02
 7. Dvořáček Radek            VAM       45:42
 8. Krunčík Pavel             SRK       47:02
 9. Pulc Ondřej               ZAM       47:10
10. Andrš Petr                ZAM       49:50
11. Locker Daniel             SRK       51:17
12. Brožková Tereza           LPU       51:22
13. Brožek Tomáš              KUO       51:26
14. Morávková Zuzana          SRK       51:55
15. Hájek Dominik             CET       53:50
16. Koblic Jan                VAM       54:15
17. Lesák Jakub               ZAM       54:44
18. Burešová Karolína         ZAM       55:50
19. Locker Martin             SRK       55:51
20. Pokorná Anežka            KUO       61:02
21. Morávek Martin_ml.        SRK       61:15
22. Falta Radim               KUO       61:33
23. Morávek Martin_st.        SRK       63:55
24. Hladký Matěj              KOR       64:00
25. Hladký Viktor             VAM       64:01
26. Šklíbová Jana             SRK       64:08
27. Vach Vladimír             KOR       65:22
28. Sedláček David            SRK       68:07
29. Šeps Jiří                 SRK       69:55
30. Hanl Vratislav            SRK       77:10
31. Stavrinou Marios          SRK       78:45
32. Škorpil Jaromír           NER       79:00
33. Stavrinou Kristýna        SRK       80:23
34. Zounar Adam               SRK       84:01
35. Tomášová Anna             SRK       85:55
36. Sedláčková Petra          KOR       89:40
37. Potočková Hana            KUO       90:30
38. Stavrinou David           SRK      104:33
39. Výchová Veronika          SRK        DISK
40. Kunt Stanislav            ZAM        DISK
© 2003-2010 - Tomáš Leštínský (DOB7801)