ORLICKÁ LIGA

KOB Dobruška, SOOB Spartak Rychnov n/Kněžnou, OOB Vamberk, KOB Ústí nad Orlicí, SK Týniště n/Orlicí, ZŠ Albrechtice, OB TJ Sokol Žamberk
2020 Archiv:
2021, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003,
3.kolo Orlické ligy 2020
Oficiální výsledky


Datum:          10.6.2020
Tech.provedení:  (KUO)
Místo:          Andrlák
Mapa:           

kategorie HD10   1,4 km; 6 kontrol
 1. Venclová Aneta            ZAM       22:25
 2. Jičínský Antonín          SRK       24:50
 3. Šíma Antonín              SRK       27:36
 4. Sam Viliam                SRK       27:39
 5. Lepšová Julie             SRK       28:50
 6. Jedlinská Kateřina        VAM       30:45
 7. Čapková Vendula           VAM       32:33
 8. Vaněk Václav              VAM       35:40
 9. Votroubek Jan             SRK       36:05
10. Mrázek Václav             ZAM       36:20
11. Mrázková Barbora          ZAM       36:20
12. Wágner Roman              ???       43:20
13. Pokorný Marian            KUO       80:30
14. Skubiovi (Klára+Jan)      KUO       80:30
    Šlesingerová Nela         KUO       DISK
    Dohnálek Vojtěch          SRK       26:50 MS
    Říhová Eliška             SRK       26:52 MS

kategorie D12    1,6 km; 8 kontrol
 1. Lepšová Lucie             SRK       26:08
 2. Němcová Kateřina          ZAM       34:15
 3. Michalíková Sára          DOB       36:15
    Bryscejnová Marieta       ZAM       26:40 MS
    Šlesingerová Jitka        KUO       29:45 MS
    Filipová Lucie            SRK       31:50 MS

kategorie H12    1,6 km; 8 kontrol
 1. Jedlinský Martin          VAM       32:15
    Pachel Jiří               ZAM       DISK

kategorie D14    3,9 km; 9 kontrol
 1. Schwengerová Anna         SRK       46:40
 2. Stavrinou Kristýna        SRK       87:20
 3. Hanlová Kristýna          SRK       92:40
    Nožková Dagmar            ZAM       DISK
    Hanlová Nikola            SRK       44:33 MS
    Smutná Jana               VAM       50:20 MS
    Štěpánová Dita            DOB       56:52 MS
    Šlesingerová Sára         KUO       67:40 MS
    Rykalová Jitka            VAM       71:35 MS
    Krunčíková Kateřina       SRK       90:16 MS
    Hovadová Iveta            ZAM       98:00 MS
    Hylmarová Zuzana          ZAM      100:00 MS

kategorie H14    4,2 km; 10 kontrol
 1. Šeps Miroslav             SRK       66:00
 2. Krejčí Martin             KOR       74:50
 3. Šimerda Václav            SRK       87:36
 4. Hladký Matěj              KOR      103:40
    Vých Luboš                SRK       79:40 MS
    Zemánek Adam              SRK       87:20 MS
    Hylmar Zdeněk             ZAM      100:40 MS

kategorie ELITA  5,2 km; 15 kontrol
 1. Mrázek Jiří               DKP       51:30
 2. Fátor Jan                 SHK       51:35
 3. Šeps Daniel               SRK       55:25
 4. Hladký Viktor             VAM       57:55
 5. Brožková Tereza           LPU       59:20
 6. Brožková Lucie            KUO       61:30
 7. Šklíbová Veronika         SRK       64:20
 8. Zemánek Mikuláš           SRK       64:50
 9. Andrš Petr                ZAM       65:40
10. Filipová Ivana            SRK       66:16
11. Filipová Tereza           SRK       66:57
12. Locker Daniel             SRK       68:13
13. Kovářová Anna             CET       68:15
14. Hájek Dominik             CET       71:20
15. Morávková Zuzana          SRK       71:45
16. Jiroušek Dominik          SRK       72:02
17. Fajfr Marek               ZAM       73:20
18. Locker Martin             SRK       74:10
19. Falta Radim               KUO       76:45
20. Kunt Stanislav_st         ZAM       78:00
21. Výchová Veronika          SRK       78:45
22. Morávek Martin_ml         SRK       80:50
23. Záveská Anna              KUO       82:02
24. Cejpková Karolína         SRK       82:50
25. Hájková Ludmila           CET       84:05
26. Baše Petr                 KOR       85:25
27. Potočková Hana            KUO       85:40
28. Morávek Martin_st         SRK       85:45
29. Pokorná Anežka            KUO       85:50
30. Sedláček David            KOR       86:10
31. Moravec Jan               ZAM       87:25
32. Lesák František           ZAM       87:50
33. Burešová Karolína         ZAM       88:20
34. Hanl Vratislav            SRK       88:23
35. Peremská Dana             SRK       88:30
36. Kunt Stanislav_ml         ZAM       89:10
37. Šíma Jiří                 SRK       90:30
38. Stavrinou David           SRK       90:30
39. Tomášová Anna             SRK       96:01
40. Stavrinou Marios          SRK      101:30
41. Krejčí Milan              KOR      108:20
42. Cejpková Lenka            SRK       DISK
    Sedláčková Petra          KOR       DISK
    Šponar Josef              ZAM       DISK
    Baše Ondřej               KOR       DISK
© 2003-2010 - Tomáš Leštínský (DOB7801)